לייעוץ משפטי ראשוני, השאירו את הפרטים:

  חדלות פירעון ושיקום כלכלי

  ההחלטה להתחיל בהליכים של פשיטת רגל / חדלות פירעון אינה תמיד פשוטה. אולם הרפורמה בהליכי חדלות פירעון הקלה על ההליך ויש בכך בשורה טובה ומעודדת.

  משרדנו מלווה חייבים בהליך איחוד תיקים ופשיטות רגל מיום היווצרות החובות וניהול התיקים אל מול הנושים, המנהל המיוחד וכלל הגורמים הרגולטורים ועד למתן ההפטר המיוחל.

  ​הליך הייצוג ע"י משרדנו דוגל לאפשר לחייב לנהל את שגרת חייו ככל הניתן גם במהלך ההליך עצמו שעלול לעתים להיות ארוך ומסורבל.

  ​משרדנו מתחייב למתן ליווי צמוד לחייבים בכל שלבי ההליך החל מהגשת צו פתיחת ההליכים ועד למתן הפטר חלוט.

  ​עוד עוסק משרדנו בהסרת הגבלות וביטול עיקולים, השבת רישיון נהיגה, ביטול צו עיכוב יציאה מן הארץ, שיקום והבראה כלכלית.

  ​משרדנו חרט על דגלו לאפשר לכל חייב באשר הוא להגיע למתן ההפטר המיוחל ולהתחיל את חייו בדף נקי וללא חובות הרובצים על כתפיו.

   

  עורך דין חדלות פירעון בחיפה

  לחובות יש דרך להתגנב אליכם- זה מתחיל בכמה חשבונות במכולת, ממשיך עם מימון לרכב ומסתיים עם הלוואה לרכישת בית. יחד עם זאת, כשהמצב יוצא משליטה, אתם עלולים להגיע למצב בו הנושים מהם לוויתם כספים יגישו תביעות נגדכם שיביאו להפסדים כספיים משמעותיים. מתלבטים מה לעשות? כאן נכנס לתמונה עורך דין חדלות פירעון בחיפה.

  המצב הכלכלי של כל אחד הוא ייחודי, וכך גם הנסיבות שסובבות את המצב הכלכלי. עורכת הדין שירן כהן מייצגת אנשים שנקלעו לחובות כבדים, והליווי המקצועי שלה משמעותי במיוחד כאשר הנושים דופקים על דלתכם

  .

  איך עורך דין חדלות פירעון בחיפה יכול לסייע למצב הכלכלי שלכם?

  עורך דין חדלות פירעון בחיפה מספק את השירותים הבאים:

  • ייעוץ לגבי פעולות שיש לבצע כדי להימנע מהתמודדות עם נושים.
  • טיפול בתקשורת המשפטית מול הנושים.
  • ייצוג בהליכי חדלות פירעון.
  • סיוע בהגשת בקשה לפשיטת רגל.
  • סיוע במניעת צעדים משפטיים נוספים נגדכם.
  • ליווי למצב נטול חובות.
  • סיוע בבקשת שיקום כלכלי.
  • ייעוץ לגבי היבטים כמו כלי סחר או הגנה על נכסי בני זוג.

  עורך דין חדלות פירעון בחיפה מייעץ לגבי פעולות שמוציאות אתכם בהדרגה מהמצב הכלכלי הבעייתי, הכוללות ליווי במשא ומתן על תנאים טובים להסדרים כלכליים חדשים. אפשרות לפעולה שיכולה לסייע על אף השם הרע שנוצר לה היא פניה אל הליך פשיטת רגל, שהוא למעשה הודאה על אי יכולת לשלם את חובותיכם ומעשה של חדלות פירעון, אם ניסיונות לביצוע הסדרי חובות לא צלחו.

   

  מניעת החמרת המצב

  עורך דין חדלות פירעון בחיפה מסייע לכם גם בעצירת צעדים משפטיים נוספים, כך שהנושים אינם יכולים להוסיף ריבית על החוב העומד, והם אינם יכולים לבקש מכם לבצע תשלומים עד להגעת תוצאות הבקשה לפשיטת רגל. התנהלות זו נדרשת כדי לבטל מצב שבו נושה אחד מקבל גמלה, אבל האחרים אינם מקבלים את הכספים המגיעים להם. עורך הדין ימנע מצב של טענה בדבר העדפת נושים.

  לעורכת הדין שירן כהן ניסיון רב בתחום, כולל מיומנות בניהול משא ומתן עם הנאמן הממונה וייצוג האינטרסים שלכם בניהול מצב חדלות פירעון. השירות המקצועי, המסור והאישי יסייע לכם להשתחרר מהחובות בהדרגה ולהשתקם לאחר הוכחת עמידה בדרישות.

   

  עורך דין פשיטת רגל בקריות

   

  עורך דין פשיטת רגל בקריות

  הגשת בקשה לפשיטת רגל עשויה לתרום להסדרת נושאים כלכליים בעייתיים, אבל מכיוון שההליך מורכב, מומלץ לא להתנהל לבד. אתם יכולים להגיש את התיק ללא סיוע משפטי מקצועי, אך כדאי על מנת להקל עליכם ולייעל את התהליך, להסתמך על עורך דין פשיטת רגל בקריות שיטפל בתיק שלכם.

  עורכת הדין שירן כהן המתמחה בדיני פשיטת רגל, תסביר לכם בפגישת ייעוץ את מאפייני ההליך. הליווי המקצועי שלה יסייע לכם לקבל את ההסדרים הכלכליים הטובים ביותר, והיא תייצג אתכם בנאמנות, בהתמדה, במקצועיות ובמסירות.

   

  עורך דין פשיטת רגל בקריות מטפל בכל סוגי ההליכים

  מטרתו של הליך פשיטת רגל היא להוביל למחיקת חובות, והוא מיועד לאנשים שלא הצליחו לעמוד בתשלומי חובות חודשיים. נאמן מטעם בית המשפט המייצג את הנושים בהליך עלול להביא למכירת הנכסים שבבעלותכם ולחלק את התמורה לנושים שלכם, לכן קיימת עדיפות לביצוע ההליך תחת פיקוח מקצועי של עורך דין פשיטת רגל בקריות.

  רבים אינם יודעים אך נכסים מסוימים עשויים להיות פטורים, כגון המכונית שלכם או ריהוט ביתי, ולכן ייעוץ משפטי הוא משמעותי במיוחד. לאחר השלמת ההליך, אתם משוחררים מאחריות לכל החובות המכוסים בתיק פשיטת הרגל. במסגרת ההליך, בית המשפט מאשר תכנית פירעון שמאפשרת לכם לשלם חובות במשך תקופה של שלוש עד חמש שנים.

  לאחר תשלום החובות האלו, אינכם אחראים עליהם יותר, ובליווי של עורך דין פשיטת רגל בקריות, סוג זה של פשיטת רגל מוביל להסדרת חובותיכם.

   

  האם אתם צריכים שירותי עורך דין מומחה לפשיטת רגל?

  ייצוג עצמי בבית המשפט הוא אפשרות קיימת, אך ההחלטה על ייצוג עצמי כאפשרות נכונה תלויה במצב שלכם- חשוב לזכור שיש לכם סיכויים טובים יותר לפשיטת רגל מוצלחת כשאתם שוכרים שירותי עורך דין פשיטת רגל בקריות.

  כמו כן, הגשת בקשה לפשיטת רגל עשויה להישאר בדוח האשראי שלכם למשך שבע עד עשר שנים, בהתאם לסוג פשיטת הרגל, ולכן חשוב לשכור את שירותיו של  עורך דין פשיטת רגל בקריות, שילווה אתכם לאורך ההליך ויוודא את מיצוי כל הזכויות המשפטיות שלכם.

  בסופו של יום, מומלץ לקחת בחשבון היטב את כל השיקולים ולשכור את שירותי משרד עורכת דין שירן כהן. עו"ד שירן כהן בעלת ניסיון רב בתחום, והיא תשמח ללוות אתכם בהליך המורכב עד הגעה למצב של התחלה חדשה בניהול הכספים שלכם ולעצמאות כלכלית.

  קידום עורכי דין באינטרנט קידום עורכי דין באינטרנט
  שלחו לי ווצאפ!
  💬 איך אפשר לעזור?
  היי 👋
  איך אוכל לעזור?
  דילוג לתוכן