לייעוץ משפטי ראשוני, השאירו את הפרטים:

  מקרקעין

  המשרד מעניק ייעוץ וליווי משפטי, לרבות הסכמי רכישה ומכירת דירות, הסכמי שכירות, הסכמי קומבינציה, רישום בתים משותפים, עסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי.

  ​עסקת מקרקעין היא עסקה מורכבת ורבת משקל הטומנת בה סיכונים רבים. המלצתנו היא להיוועץ עם עורך דין הבקיא בתחום כבר בשלב ביצוע הבדיקות המקדמיות הנוגעות לנכס.

  ​משרדנו מתמחה בתחום המקרקעין ומלווה את לקוחותיו החל מביצוע הבדיקות המקדמיות, עריכת הסכם המכר, דיווח לרשויות ועד לביצוע הרישום על שם הלקוח.

   

  עורך דין מקרקעין בחיפה

  סביר להניח שרכישת דירה היא ההשקעה המשמעותית ביותר אשר תבצעו אי פעם. בנוסף לשכירת שירותי סוכן נדל"ן שיסייע בניהול המשא ומתן על העסקה ויוודא שאתם חותמים על עסקה שתואמת את האינטרסים שלכם, מומלץ לשכור גם שירותי עורך דין מקרקעין בחיפה שידריך אתכם בתהליך המשפטי.

  עורכת הדין שירן כהן חרטה על דגלה ערכי נאמנות וייצוג מסור, מתמיד ומקצועי. לאורך כל זמן פעילות משרד הבוטיק בניהולה, היא מייצגת לקוחות בעסקאות מקרקעין בהיקפים שונים, ומציעה שירותי ליווי וייצוג משפטי עד למיצוי המלא של זכויותיהם.

   

  סקירת מאפייני שירותי עורך דין מקרקעין בחיפה

  עורך דין מקרקעין בחיפה יהיה נוכח במהלך סגירת עסקאות הנדל"ן, על מנת לייצג האינטרסים שלכם בתהליך סגירת העסקה. עורך הדין יבדוק את כל הניירת מראש וייעץ לכם על כל בעיה הקשורה להשמטת פרטים או עם התיעוד הנדרש.

  ברוב המקרים, עורך דין מקרקעין בחיפה גובה את שכר הטרחה עבור השירותים ביחס לשווי הנכס, ובהתאם למורכבות הטיפול ברישום התיק ומקום רישום הנכס. בפגישת הייעוץ הראשונה תתאמו עם עורך הדין את מאפייני השירותים המוצעים ושיטת גביית שכר הטרחה.

   

  אחריות עורך הדין

  עורך דין מקרקעין בחיפה הוא איש מקצוע שיש לו תואר במשפטים, שעבר את בחינת לשכת עורכי הדין, ויש לו הכשרה בדיני מקרקעין. תחומי אחריותו כוללים בקיאות בהכנת ועיון במסמכים שנוגעים להסכמי רכישה, מסמכי משכנתאות, מסמכי בעלות ומסמכי העברה, ומתמצה במיסוי מקרקעין.

  שכירת השירותים המשפטיים של עורך דין מקרקעין בחיפה כוללת בדיקות מקדמיות לנכס, לרישומו, הגעה לסגירה עם הקונה עד לרגע בו הכסף משולם ובעלות הנכס מועברת. עורך הדין נמצא שם כדי לוודא שההעברה חוקית, מחייבת ולטובת הלקוח.

   

  מתי צריך לשכור שירותי עורך דין מומחה לדיני מקרקעין?

  כדי לפקח על עסקת נדל"ן, חשוב לשכור שירותי עורך דין מקרקעין בחיפה שיהיה נוכח כבר בשלב במקדמי לבחינת מצבו הרישומי של הנכס עוד בטרם הסגירה, יאשר את הבעלות ויהיה מעורב בעסקה לייצוג הולם של האינטרסים שלכם. אם אתם מעוניינים בשירותים משפטיים, לעורכת דין שירן כהן יש ידע נרחב בדיני מקרקעין, ובהחלט חשוב לשכור את שירותיה אם אתם מנסים לנווט במצב מורכב כמו קניית או מכירת נכס.

  עם הניסיון ארוך השנים שלה בתחום, תקבלו ליווי מקצועי עד לביצוע עסקת הנדל"ן שלכם על הצד הטוב ביותר.

   

  עורך דין מקרקעין חיפה

   

  עורך דין מקרקעין חיפה

  אם אתם רוכשים דירה בפעם הראשונה, או לחילופין מחפשים את הנכס השני או השלישי שלכם בשוק הנדל"ן המורכב בישראל, עורך דין מקרקעין חיפה ידריך אתכם בבקיאות מקצועית שתסייע לכם עם המסמכים, הביטוחים והנושאים המשפטיים הקשורים לעסקה.

  עורכת הדין שירן כהן מיומנת בייצוג לקורות ברכישות ובמכירות נכסי נדל"ן, אז כשאתם בוחרים להשקיע בנכס הבא שלכם, כדאי שתשכרו את המומחית בתחום שתייצג אתכם בנאמנות, מקצועיות ומסירות את האינטרסים שלכם, עד לסגירת עסקה מוצלחת.

   

  עורך דין מקרקעין חיפה מטפל בעסקאות נדל"ן

  עורך דין מקרקעין חיפה, שיש לו ניסיון, הכשרה ובקיאות בכל הנוגע לעסקאות מקרקעין, מסייע ללקוחותיו להבין את חוזי המכר, חוזי השכירות, השמאות, הבדיקות, המסמכים המשפטיים והתהליכים הנוספים שכרוכים ברכישת נכס. עורך הדין גם עונה לשאלות הלקוחות בנוגע לעסקאות ומסייע בפתרון בעיות.

   

  הגנה על זכויותיכם

  עורך דין מקרקעין חיפה גם מנסח ומשנה מסמכים, עורך את הסכם הרכישה או מבצע תיקונים בנוסח ההסכם כדי לוודא שלא מטעים אתכם וכי אין חורים בחוזה שיאפשרו להפר אותו מבלי להתמודד עם השלכות משפטיות. עורך הדין עשוי גם לבדוק את ההצעה שקיבלתם על נכס, כדי לוודא שהמסמך מגן על זכויותיכם.

  במקרה שמתגלה התנהלות שעלולה לפגוע בכם, עורך הדין שלכם יתאים וישנה את המסמך כך שיתאים לצרכים ולאינטרסים שלכם.

   

  הגנה על האינטרסים של הלקוחות

  תחום האחריות של עורך דין מקרקעין חיפה הוא גם לשמור על טובתכם- הוא מוודא את האותנטיות של המסמכים המשפטיים המעורבים, כדי למנוע מצב בו תיפלו למלכודות משפטיות בלתי נראות.

  אתם יכולים לבקש מעורך הדין לבדוק בפעם השנייה או השלישית את החוזה שלכם, והוא יסקור ויסביר לכם את נוסח החוזה, כך שתוכלו להבין אותו היטב.

   

  בשורה התחתונה, לא מבצעים עסקאות נדל"ן ללא סיוע של מומחים משפטיים

  עסקאות נדל"ן צריכות להתבצע במצב של שקט נפשי והגנה משפטית. קבלת הסיוע של עורכת דין שירן כהן, מומחית בתחום מקרקעין ונדל"ן תאפשר לכם ליהנות משירותי ליווי, הדרכה, ייעוץ וייצוג הולמים ואיכותיים, שיסייעו לכם בעסקת הנכס הגדולה הבאה שלכם.

  עם ניסיון רב בתחום בליווי וייצוג משפטי ללקוחות בתחום המקרקעין, אתם יכולים להיות רגועים שהעסקה שאתם עומדים לבצע תתנהל על הצד הטוב ביותר.

  קידום עורכי דין באינטרנט קידום עורכי דין באינטרנט
  שלחו לי ווצאפ!
  💬 איך אפשר לעזור?
  היי 👋
  איך אוכל לעזור?
  דילוג לתוכן